אודות

חברת ויפוצו – הפצה ושליחות הוקמה ע"י הבעלים והמייסד נתנאל וזאנה, מנהל בכיר בתחום הלוגוסטיקה ושינוע עם ניסיון של מעל 23 שנים בתחום המשלוחים ולוגיסטיקה.

נתנאל החל כשליח של חנויות, המשיך בשירות צבאי כנהג לוגיסטי וכבלדר בכמה מחברות המשלוחים המובילות במשק הישראלי, לתפקיד ניהול בכיר של מנהל צוות ועד היום מנהל עם החברה קשרים עסקיים ומקצועיים מצויינים.

חברת המשלוחים "יפוצו" הוקמה בשנת 2016 לאחר ההחלטה לצאת לשוק הפרטי, ותוך תקופה קצרה וביקוש רב מלקוחות מרוצים, גדלה והפכה לחברה מובילה התחום עם צי מרשים של רכבים ובלדרים.

במהלך השנים למדנו מקרוב את המצוקות בשוק, הבנו את הצרכים של בעלי העסקים הקטנים והגדולים ושל הלקוחות של בעלי העסקים – מקבלי המשלוח. ופיתחנו מודל של מיוחד של מערך שליחויות מקצועי עם מענה רחב היקף של אזורים, סוגי המשלוחים, זמני שילוח ועוד. החברה הוקמה עם דגש על הוזלת מחירי המשלוחים תוך רצון להעניק מחיר הוגן ללקוח, ומתן תגמול מתאים לשליח.

אנו עובדים עם תוכנה מקצועית ואפליקציה קלה ופשוטה לתפעול, ועם הכלים הטכנולוגיים הטובים בשוק הכוללים תכונות עם דגש על שירותיות לרבות: סטטוס המשלוח בכל זמן, שיטת תשלום ייחודית לעולם המשלוחים, סנכרון וקשר ישיר בין השליח, המנהל הישיר, ומנהל הסניף. ועוד פיצ'רים רבים ייחודיים. הכל כדי להעניק את חווית הלקוח הנעימה ביותר משלב הזמנת המשלוח ועד המסירה ללקוח.

עם הניסיון הרב של הצוות הניהולי שלנו יישמנו גישה שמותאמת לעולם הדיגיטלי של היום בו אנחנו לרוב הפנים של העסק ומי שהלקוחות קצה פוגשים, ולכן אנחנו דואגים לתת את השירות הטוב ביותר, להעביר את המשלוח שלכם בצורה האיכותית ביותר ולהשאיר טעם של עוד אצל הלקוח שלכם שיחזור אליכם לעסקה נוספת.

אנחנו מזמינים אתכם להצטרף ולהתחיל להנות מחוויה עסקית מקצועית ואיכותית, להנות משקט מקצועי מהרגע שסיימתם לארוז את ההזמנות שלכם. ולקבל את הפידבקים הטובים של הלקוחות המרוצים.

הצטרפו אלינו

    0
    סל הקניות
    אין מוצרים בסלחזרה לעמוד הבית